BIŻUTERIA CHARMS BRANSOLETKI

Charms Inspiration - kamienie, kryształy

Charms Inspiration - bransoletki z kamieni naturalnych, kryształów czy szkła biżuteryjnego, to ręcznie wykonane bransoletki z kulek w wielkości od 6 do 12 mm, połączone elastyczną żyłką jubilerską. Bogata oferta rodzajów i wielkości kamieni oraz możliwość dołączenia zawieszki Charms Dedicate it! powodują, że każda z Was znajdzie tutaj cos dla siebie... Niemalże nieograniczona możliwość zabawy wzorem i kolorem: łańcuchy z dużymi lub małymi oczkami w kilku kolorach, do tego kilkadziesiąt kolorów sznurków. Proponujemy kilka wariantów, lecz jeśłi chcesz stworzyć bransoletkę w soim ulubionym kolorze lub np. pasującą do Twojego stylu - napisz do nas. Pomożemy Ci w zaprojektowaniu tej wyjątkowej - Twojej.

Jeśli chcesz aby Twoja bransoletka Charms Inspiration była niepowtarzalna, dodaj do niej zawieszkę Charms Dedicate it! z wygrawerowaną Twoją osobistą dedykacją.      

Charms – Dedicated to someone special, dedicated to you.

43 szt.

na stronę

Siatkę  Listę 

Ustaw kierunek malejący

43 szt.

na stronę

Siatkę  Listę 

Ustaw kierunek malejący

Płatności online obsługuje PayU | Karty kredytowe | Przelewy online

CHARMS - Biżuteria. Charms Dedicate it! - bransoletki personalizowane z grawerowanym zawieszkami. Charms Celebrity - bransoletki zawijane z kamieni szlachetnych, kryształków Swarovskiego, pereł.